• +420 585 311 357
  • Hamerská 46, 783 71 Olomouc

CzechEnglishGermanItalian

REZERVACE

O hotelu

Hotel Milotel***

Je situovaný v Olomouci na velmi výhodném místě mimo centrum města, v blízkosti hlavní silnice směr Ostrava. Disponuje možností parkování nejen osobních aut a autobusů, ale i kamionů. Hotel byl od roku 1991 postupně přebudováván z podnikové ubytovny a od roku 1994 je v provozu s kompletními službami. Našim hostům nabízíme hned několik druhů pokojů, z kterých mají možnost vybírat dle vlastních požadavků od jednolůžkových až po čtyřlůžkové. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Nabízíme ubytování pro každého, tedy i pro velmi náročného zákazníka s celou řadou doplňkových služeb jako praní, žehlení, kopírovací a faxové služby, příjem a odesílání elektronické pošty a jiné. Každý pokoj má své sociální zázemí, barevnou TV a bezplatné wi-fi připojení po celém hotelu včetně restaurace. Ochotný personál je Vám k dispozici 24hod. denně.

Pro svou rodinu, kolegy či zaměstnance Vám připravíme dárkové poukazy libovolné hodnoty. Pro naše stálé hosty máme připravenou odměnu v podobě věrnostní slevové karty (10%, 15%, 20%) ke konzumaci jídla a pití v naší restauraci.

V přízemí hotelu je v komorním prostředí umístěna nekuřácká restaurace a bar, kde je možnost objednat si teplou stravu a to až do půlnoci. Host si zde může vybrat z více jak sto druhů jídel s možností donášky na pokoj. Kapacita restaurace je 32 míst. V letním období je v provozu také zahrádka.

Rovněž nabízíme prostory salonku s kapacitou 20 míst, kde pro Vás můžeme připravit oslavu Vašich narozenin, promocí, svatební hostinu a různé jiné oslavy.